O mnie

Magdalena Pryga

Jestem rzeczoznawcą majątkowym posiadającym uprawnienia zawodowe nr 6944 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Świadczę usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem. Posiadam uprawnienia Biegłego Sądowego przy Sądzie Okręgowym w Tarnowie oraz Tarnobrzegu.
Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach związanych z rynkiem nieruchomości i wyceną. Jestem członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Siedziba mojego biura znajduje się w Radomyślu Wielkim. Swoją działalność prowadzę głównie na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego. Posiadane przeze mnie ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego zapewnia całkowite bezpieczeństwo w sprawach związanych z moimi usługami.
Jestem energiczną, pełną pozytywnej energii osobą, a moja praca to moja wielka pasja.
Gwarantuję rzetelną i terminową wycenę Państwa nieruchomości niezależnie od jej rodzaju i wymaganego celu. Zapraszam do współpracy.

Moje kompetencje

Potrzebujesz wyceny?

Do przygotowania wyceny potrzebne będą:

Wypełnij formularz

Scroll to Top